Skříne Katrin - o nás

Historie firmy

Firmu Skříně Katrin jsme s manželkou založili v lednu 2003. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a výrobou nábytku na míru, především pak vestavěných skříní na míru, nám umožnily od začátku nastavit vysokou úroveň poskytovaných služeb a maximální kvalitu námi realizovaných zakázek. Odměnou nám je rostoucí počet našich spokojených zákazníku. Naši firmu budujeme postupně a na zdravých základech.

Vzorková prodejna

Po skromných začátcích jsme vybudovali a postupně rozšířili kvalitní zázemí. V létě 2006 jsme pro naše klienty otevřeli vzorkovou prodejnu v Praze 4 - Nuslích, kde si můžete prohlédnout ukázkové skříně na míru a vzorníky rámů a dalších materiálů a komponent používaných ke stavbě skříní na míru. Rádi vám osobně poradíme nebo zodpovíme všechny vaše dotazy.

Začátkem roku 2012 jsme v zájmu ještě lepší dostupnosti pro zákazníky otevřeli další zakázkovou prodejnu v Praze 13, viz Kontakty. Věříme, že se toto nové kontaktní místo zaběhne a osvědčí zákazníkům stejně dobře, jako naše již dlouho zavedená prodejna v Nuslích.

Výrobní dílna

Na vysoké úrovni našich realizací se podílí i vlastní výrobní zázemí. V areálu ZD Třebotov nedaleko Prahy disponujeme výrobní dílnou, která je vybavena moderní strojní technikou a zařízením. Zázemí a vybavení firmy samozřejmě i nadále průběžně rozšiřujeme a zkvalitňujeme.
Tým a péče o zakázku

Pracujeme v malém týmu, a tak můžeme každé zakázce věnovat individuální péči a pozornost s ohledem na specifické požadavky a nároky zákazníka. Výsledkem naší práce nejsou konfekční výrobky, ale na míru řešené a zpracované kusy nábytku, jejichž podobu si s naší kvalifikovanou pomocí určil sám zákazník.

Spokojenost zákazníka

V průběhu existence naší firmy jsme zrealizovali stovky zakázek k plné spokojenosti našich zákazníku. Díky tomu se na nás obrací naši zákazníci opakovaně a těší nás velké množství zákazníků z doporučení.

Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům velice děkujeme za projevenou důvěru, budeme dělat i nadále maximum pro to, abychom ji nezklamali.


Ludvík a Kateřina Jílkovi
majitelé firmy SKŘÍNĚ KATRIN

 

ZEPTEJTE SE ...