Materiály a komponenty

Pro stavbu kvalitních skříní na míru hraje velmi důležitou roli volba správných a kvalitních materiálů. Ty musí splňovat příslušné technické předpisy a hygienické normy. Naše vestavné skříně stavíme vždy z materiálů, které jsou plně v souladu s těmito požadavky.

Každá vestavěná skříň je originálem díky téměř neomezenému množství kombinací různých materiálů a jejich barev. Nejdůležitější pro vzhled a funkci skříní na míru jsou rámy dveří a výplně skříní a jejich vybavení příslušenstvím.

Rámy dveří a kolejnice

Rámy pro vestavěné skříně s posuvnými dveřmi jsou k dispozici z oceli nebo hliníku, k výběru je celá řada povrchových úprav a barev. K rámům lze také zvolit vhodnou variantu povrchové úpravy z naší nabídky kolejnic.

Výplně dveří

Ještě širší výběr materiálů je u výplní dveří. Ty mohou mít podobu zrcadla nebo homogenní plochy z velké škály materiálů a barev. Na výběr jsou materiály - sklo Lacobel, různé druhy a odstíny lamina, dýh nebo folií.

Volbu materiálů a barev doporučujme konzultovat s našimi prodejci a techniky, kteří vám rádi doporučí optimální variantu. Jednotlivé materiály se totiž mohou ve skutečnosti lišit v mírných nerovnostech povrchu nebo odstínu. Ke změnám může docházet i vlivem slunečního světla a je potřeba brát v potaz i další faktory jako je umístění skříně v prostoru.

Naše skříně stavíme z kvalitních materiálů od předních specializovaných výrobců. Mezi naše dodavatele patří výrobci jako Kronospan, Egger, Gato, Hettich nebo Mivokor.

Vzorníky materiálů a komponent

Kompletní vzorníky a katalogy materiálů a komponent jsou pro účel výběru k dispozici v naší zakázkové prodejně. Na těchto webových stránkách najdete vzorníky nejpoužívanějších materiálů (povrchových dekorů) a dále řadu osvědčených komponent a funkčních prvků pod těmito odkazy:

 
Skrine-Vizualizace